ABC Autokool
sõidueksam

EKSAMIKS VALMISTUMINE

Autokooli läbimisel saate registreeruda Transpordiameti eksamitele. Teooriaeksami järjekorrad on tavaliselt mõistlikud, kuid sõidueksamiks vaba aja ootamiseks võib kuluda aega rohkem. Mida pikem on aeg autokooli lõpetamise ja sõidueksamile pääsemise vahel, seda rohkem tahab autokoolis õpitu unundeda. Sõidueksami edukaks sooritamiseks tuleks regulaarselt sõitmisega jätkata kas juhendaja või autokooli õpetaja abil ka pärast autokooli lõpetamist.

Kui Sa sellegipoolest ei tunne ennast eksamile minekuks kindlalt, saad ABC Autokoolist osta eksamiks valmistumiseks lisa sõidutunde. Eksamiks valmistumisel teeme läbi kogu edukaks eksamite sooritamiseks vajaliku programmi. Süvendatud ettevalmistus Transpordiameti sõidueksamiks suurendab oluliselt võimalusi selle edukaks läbimiseks esimese korraga.

Registreeri kursusele

Vali kursus ja saada meile avaldus otse internetist. Pärast koolitusele registreerimist ja saadame Sinu poolt sisestatud e-posti aadressile kinnituse registreerimise õnnestumise kohta. Küsimuste korral helista 504 1888 või kirjuta info@abcautokool.ee

Registreeri eksamiks valmistumise kursusele